Biuro rachunkowe Codex Agnieszka Dmochowska

Dla firm transportowych prowadzimy rozliczanie i ewidencję czasu pracy kierowców z tachografów analogowych oraz kart kierowców tachografów cyfrowych.

Posiadamy licencjonowane oprogramowanie w najnowszych wersjach wspomagające rozliczanie czasu pracy oraz czytniki kart kierowców i skanery wykresówek. Na podstawie tarcz tacho i/lub plików cyfrowych z kart kierowców (na życzenie klienta pobieramy dane z kart kierowców i pamięci tachografów cyfrowych) oraz dodatkowej dokumentacji odnoszącej się do czasu pracy kierowcy wykonujemy raporty zgodne wymogami Państwowej Inspekcji Pracy (PIP) oraz Inspekcji Transportu Drogowego (ITD).

Przygotowana ewidencja czasu pracy kierowcy na podstawie odnośnych przepisów kodeksu pracy i ustawy o czasie pracy kierowców zawiera m.in. wyliczania czasu pracy, godzin nocnych, godzin pracy w niedziele i święta, nadgodzin 50% i 100%, dyżurów 50% i 100%, odbiory, nieobecności.

Analiza danych pod kątem przestrzegania przez kierowców przepisów rozporządzenia (WE) 561/2006 zawiera wykaz naruszeń wraz z odpowiadającymi im wysokościami mandatów nakładanych na przedsiębiorcę przez ITD.

Raporty mogą być przygotowane w formie papierowej lub formie plików pdf lub wysyłanych e-mail.

!!OFERUJEMY DOJAZD DO KLIENTA!!